wybór płytek do łazieki

Urządzając lub remontując mieszkanie zazwyczaj dużym problemem staje się wybór płytek do łazienki. Chodzi tu zarówno o te podłogowe jak i kafelki na ścianach. I słusznie, że podejmujemy na ten temat refleksję bo zmiana płytek wymaga nieco wysiłku, zwłąszcza,że efekt raz podjętej decyzji będzie towarzyszyć nam przez długie lata.

Jak więc wybrać płytki do łazienki, aby nie żałować ? Sprawdzą się tu klasyka i neutralne barwy. Dlaczego? Bo tak dobrane płytki stanowić będą bazę  dla reszty wystroju łazienki. Nie zdominują go, ani nie przytłoczą. Nie oznacza to jednak, że nasze łazienki mają być nudne i sterylne. Wprost przeciwnie - bawmy się kolorem, ale wprowadzajmy go do przestrzeni lepiej za pomocą elementów łatwiejszych w wymianie, nie zaś płytek czy kafelków.
Neutralne, pasujące do wszystkich innych kolorów płytki w odcieniach bieli, kremów, beży, szarości i czerni umożliwią nam także w razie potrzeby powtórną aranżację pomieszczenia. Wystarczy wymienić dodatki, na przykład z niebieskich na złote i zamiast klasycznej błękitnej łazienki zyskamy elegancki pokój kąpielowy. Bawmy się kolorami i aranżacją wnętrz w mądry sposób, aby nie żałować.

Sprawdź szeroką ofertę płytek do łazienek Europlytki.pl.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.